Interview Brian de Quack
“Bij Gemba doe ik wat ik het liefste doe”
Waar ben je nu mee bezig?
Hoe heb je van je hobby je werk gemaakt?
“Ik woonde en werkte zes jaar lang in Athene. Ook daar was ik in mijn vrije tijd altijd bezig met kleine IT-projecten. Mijn toenmalige vriendin zei: ‘Waarom zet je je talenten niet professioneel in?’ Ik ben toen naar een IT-baan gaan zoeken in Nederland. Eerst vanuit Griekenland, later ben ik hiernatoe verhuisd. Om te laten zien wat ik kon, had ik een WhatsApp-kloon en een energievergelijkingssite gemaakt. Dat was een volledig werkend systeem met echte data om energieleveranciers te vergelijken en een contract op maat te laten maken. Iedereen die ik sprak was onder de indruk, maar ik had de papieren niet. Dat maakte het lastig om een baan te vinden, want Nederland is een diplomaland.”
Hoe ben je bij Gemba terechtgekomen?
Hoe zou je de cultuur bij Gemba omschrijven?
Hoe was je eerste bedrijfsuitje bij Gemba?
Hoe kijk je naar de toekomst?
Andere evenementen bekijken
Interview Berry Kleuver: “Voelsprieten voor mens én techniek”
Als senior functional consultant bij Gemba beweegt Berry Kleuver moeiteloos tussen techniek en mensen.
Techniek, teamwork en een flinke dosis Friese nuchterheid
Een nuchtere blik, een sterke drive en plezier in techniek: dat typeert Sjors Keij. Jarenlang sportte hij op topniveau – die mentaliteit helpt hem nog elke dag. Sinds 2018 werkt Sjors bij Gemba.
Interview Melvin Verzaal
Melvin Verzaal stapte over van zijn eigen transportbedrijf naar de IT. Nu helpt hij als functioneel consultant klanten om IBM Maximo helemaal naar wens in te richten. Zijn kracht?
Wil je sparren over je asset management-uitdagingen?
Meer weten
over de transitie naar IBM MAS en wat we daarbij voor jou kunnen doen? Neem contact op met Johan Knook, via j.knook@gemba.nl of +31(0)6 505 268 23.
