OVER GEMBA > WERKEN BIJ > Business Consultant
vacature
SERVICEDESKMEDEWERKER – IBM MAXIMO
De nieuwste technologieën, innovatieve onderhoudsstrategieën, … Als Servicedeskmedewerker bij IBM Gold Partner Gemba werk je niet aan de minste projecten. Maar dan wel vanuit een kleine, professionele en bevlogen club, met een no-nonsense mentaliteit. Je voelt je er direct thuis!
Wormer
Fulltime contract
Wat doe je als Servicedeskmedewerker bij Gemba?
Onze klanten werken met IBM Maximo en de Maximo Application Suite (MAS): krachtige oplossingen voor Enterprise Asset Management en Service Management. Als Servicedeskmedewerker ben jij het eerste aanspreekpunt voor klanten met vragen, incidenten of wijzigingsverzoeken. Je luistert goed, stelt de juiste vragen en zorgt dat iedere melding duidelijk wordt vastgelegd en opgevolgd.
Je probeert meldingen zoveel mogelijk zelfstandig op te lossen. Is specialistische kennis nodig? Dan schakel je met onze functionele of technische consultants. Ook daarna blijf jij betrokken: je bewaakt de voortgang, houdt de klant op de hoogte en controleert of de oplossing daadwerkelijk aan de verwachtingen voldoet.
Je houdt je onder andere bezig met:
- Ontvangen, registreren en beoordelen van vragen en incidenten;
- Doorvragen om de vraag of het probleem van de klant goed te begrijpen;
- Classificeren en prioriteren van meldingen;
- Zelfstandig analyseren en oplossen van eerstelijnsmeldingen;
- Doorzetten van complexere meldingen naar de juiste collega;
- Bewaken van doorlooptijden, afspraken en opvolging;
- Proactief informeren van klanten over de status en voortgang;
- Controleren of de geleverde oplossing het probleem daadwerkelijk verhelpt;
- Vastleggen van oplossingen en aanvullen van de kennisbank;
- Bijhouden en verbeteren van procedures en werkinstructies;
- Signaleren van terugkerende problemen en mogelijke verbeteringen;
- Meedenken over de verdere professionalisering van onze servicedesk.
Bij Gemba ben je niet iemand die alleen tickets registreert en doorschuift. Je krijgt de ruimte om zelf onderzoek te doen, oplossingen te vinden en verantwoordelijkheid te nemen voor een goede klantbeleving.
Wil je jezelf verder ontwikkelen? Afhankelijk van jouw talenten en interesses kun je vanuit deze functie doorgroeien richting bijvoorbeeld Functional of Technical Consultant.
Wat mag je van ons verwachten?
Voor je zelfstandig aan de slag gaat, leer je onze klanten, IBM Maximo en onze manier van werken goed kennen. Je wordt begeleid door ervaren collega’s en krijgt volop ruimte om jezelf verder te ontwikkelen via opleidingen, trainingen en learning on the job.
We houden van ambitie, maar ook van een gezonde balans tussen werk en privé. We werken hard, helpen elkaar vooruit en maken tijd voor ontspanning en gezelligheid.
Waar het op neerkomt? We zorgen goed voor onze mensen. We zullen niet zeggen dat we uniek zijn, maar wel zeldzaam. Dat merk je wanneer je bij ons binnenstapt.
Wat verwachten we van jou?
Je bent klantgericht, nieuwsgierig en vindt het leuk om problemen uit te zoeken. Je kunt goed luisteren, stelt gerichte vragen en blijft rustig wanneer meerdere meldingen tegelijk binnenkomen.
Aantoonbare ervaring en de juiste instelling wegen bij ons zwaarder dan een perfect cv. Je hoeft nog niet alles te weten. Met affiniteit voor IT, een servicegerichte houding en de wil om te leren kom je bij Gemba een heel eind.
Verder herken je jezelf hierin:
- Je beschikt over minimaal mbo-4-werk- en -denkniveau;
- Je hebt affiniteit met IT, software en bedrijfsprocessen;
- Ervaring binnen een servicedesk, klantcontactomgeving of applicatieondersteuning is een pré;
- Je maakt je nieuwe systemen en werkwijzen snel eigen;
- Je bent analytisch en vindt het leuk om oorzaken en oplossingen te onderzoeken;
- Je werkt nauwkeurig en houdt overzicht, ook tijdens drukke momenten;
- Je weet de juiste prioriteiten te stellen;
- Je communiceert duidelijk en klantgericht;
- Je kunt zelfstandig werken, maar zoekt ook actief de samenwerking op;
- Je neemt eigenaarschap en bewaakt een melding van begin tot eind;
- Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift.
Ervaring met IBM Maximo, Enterprise Asset Management of Service Management is mooi meegenomen, maar geen vereiste. Wij helpen je graag om deze kennis verder te ontwikkelen.
Je arbeidsvoorwaarden op een rij:
- Een marktconform salaris, passend bij jouw kennis en ervaring;
- Een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband;
- 8% vakantietoeslag;
- 25 vakantiedagen bij een fulltime dienstverband;
- 5 collectieve verlofdagen bij een fulltime dienstverband;
- De mogelijkheid om extra vakantiedagen bij te kopen;
- 4 maatschappelijk verlofdagen bij een fulltime dienstverband;
- Een premievrije pensioenregeling;
- Een laptop en smartphone van de zaak;
- Opleidings-, trainings- en ontwikkelingsmogelijkheden.
Bij Gemba pas jij als…
- je je thuis voelt bij een klein, hecht bedrijf en geen radertje wilt zijn in een grote corporate;
- je verantwoordelijkheid neemt en afspraken nakomt;
- je dingen graag zelf uitzoekt en niet wacht tot iemand je precies vertelt wat je moet doen;
- je klanten graag écht verder helpt;
- je net zo makkelijk samenwerkt als zelfstandig werkt;
- je collega’s graag helpt en actief kennis deelt;
- je leergierig bent: je instelling en wil om te groeien wegen bij ons zwaarder dan een perfect cv.
Dit is niks voor jou als…
…je servicedeskwerk vooral ziet als het registreren en doorschuiven van tickets, zonder zelf te onderzoeken wat er speelt. Bij Gemba zoeken we iemand die betrokken blijft, verantwoordelijkheid neemt en pas tevreden is wanneer de klant daadwerkelijk verder kan.
Ben jij klaar om als Servicedeskmedewerker – IBM Maximo onze klanten verder te helpen? En wil jij jezelf verder ontwikkelen binnen IBM Maximo en Enterprise Asset Management?
van Manisha Singh, graag wel in het Nederlands!
Sorry, maar we stellen acquisitie naar aanleiding van deze vacature niet op prijs!
Bekijk onze andere vacatures
Stuur ons een open sollicitatie, we maken graag kennis.
Technical Architect (medior/senior) – infra, cloud & security
ConsultancyServicedeskmedewerker – IBM Maximo
OverigFunctional Consultant
ConsultancyBusiness Consultant
ConsultancyMarketing Stagiair(e)
OverigKlaar voor je volgende stap bij Gemba?
Zin om je talenten in
te zetten als Servicedesk-
medewerker bij Gemba?
Stuur dan snel je cv mét motivatie naar
vacature@gemba.nl, graag wel in het Nederlands!












