Combineer EAM en ITSM vanuit IBM MAS
Steeds meer van je operationele assets zijn slim: via een IoT-koppeling zijn ze onderdeel van een EAM-systeem. De grens tussen het onderhoud en beheer van dit soort assets en je IT-assets vervaagt steeds verder. Hoe handig is het om dit voortaan vanuit één systeem te doen? IBM Maximo Application Suite brengt nu enterprise asset management (EAM) en IT service management (ITSM) bij elkaar!
Het onderhoud en beheer van je operationele assets en je IT-assets zijn geen gescheiden werelden meer. Zo hebben de sensoren van je slimme pompen regelmatig een firmware-update nodig, het uitrollen van zo’n wijziging is een typisch IT-proces. En gaan je monteurs bijvoorbeeld op pad met een laptop en een kalibratieapparaat, dan moet je beide soorten apparatuur beheren.
Maximo IT: IBM Control Desk in IBM MAS
Alles in één platform
Zo ga je vanuit IBM MAS efficiënter en effectiever te werk bij het onderhoud en beheer van je operationele assets en je IT-assets, terwijl je meer inzicht en controle hebt. Je ondersteunt zowel je infrastructuur als je gebruikers beter. Bovendien hoef je niet te investeren in (kennis van) verschillende systemen, je hebt aan één platform genoeg voor je complete EAM en ITSM.
Andere evenementen bekijken
IBM MAS 9.2: dit verandert er voor beheer, AI en mobiel werken
Ontdek wat IBM MAS 9.2 toevoegt aan beheer, AI, Manage, Mobile en Spatial. Van de MCP-server tot slimmer gebruikersbeheer en minder maatwerk.
AI in olie en gas: meer uptime begint bij minder datasilo’s
AI levert olie- en gasbedrijven concreet meer uptime en minder incidenten op. Ontdek waarom datasilo’s doorbreken de basis is voor beter onderhoud.
Wandel virtueel door je assets: zie wat een werkorder je niet vertelt
Loop virtueel door je assets met BIM en zie context die werkorders missen. Praktisch voor onderhoud, planning en IBM Maximo.
Wil je sparren over je asset management-uitdagingen?
Ook benieuwd naar de mogelijkheden?
Meer weten over de mogelijkheden van IBM MAS? We denken graag met je mee over de praktische toepassing in jouw organisatie. Neem contact met ons op, via +31 (0)20 482 29 29 of info@gemba.nl.
